Materiāli

Tērauda sistēma Standart

Visekonomiskākā sistēma, kas atbilst KOMANDOR kvalitātes standartam.
Plaša krāsu palete sniedz daudzpusīgas materiālu kombināciju un interesantu risinājumu veidošanas iespējas.

Skrituļu mehānisms KOMANDOR ir unikāli patentēts KOMANDOR inženieru izstrādājums. Ritentiņš, kas ir izgatavots no speciāla augsta tehnoloģiska materiāla, kas ir tuvs pēc sastāva fluoroplastam. Šajā skritulī ir iebūvēts pašiesmērējošs gultnis, pateicoties tam durvju slīdēšana ir klusa un viegla. Skrituļu KOMANDOR mehānismam garantija ir 10 gadi.

Tērauda sistēma Lux

LUX – tas ir vēl viens risinājums kupejas skapjiem, kopā ar Standart un Magnetyt. Daudz platāks, salīdzinot ar Standart, tā profils atbilst visām aktuālā dizaina prasībām.
Ērta profila forma, liela dekoru izvēle – tās ir būtiskas LUX sistēmas priekšrocības. Izmantojot šo sistēmu, var izgatavot skapi, pieskaņojot praktiski jebkuram interjeram.

Tēraudas sistēma Magnetyt

MAGNETITS – POPULĀRĀS SISTĒMAS LAZURĪTS ANALOGS.
Ambicioza ideja izveidot tērauda sistēmu ar alumīnija īpašībām pierādīja savu veiksmīgumu. Magnetītam nav analogu Krievijā. Tas apvieno sevī visu sistēmu Komandor kvalitāti, nelielu tērauda cenu un alumīnija profilu dizaina pievilcību.

Alumīnija sistēma AGAT

AGAT ir pats populārākais KOMANDOR alumīnija sistēmu profils.
Pateicoties šaurajai (tikai 30 mm) formai, tas ir mazāk pamanāms durvju dizainā un ļauj daudz ērtāk izmantot dažādus durvju materiālu pildījumus.

Viena no AGAT acīmredzamām priekšrocībām – durvju izgatavošanas iespēja platumam līdz 1200мм. Plašas durvis vienmēr izskatās ļoti dārgi un bagāti. Pie tam profils ir tik ciets, ka pie platuma 1200 mm, durvis neļodzas. Ja kā pildījumu durvīm izvēlēsieties spoguli vai stiklu –durvju platums neietekmēs skapja drošību.

AGAT sistēmas īpatnība saistīta ar skrituļu montāžas veidu – tie atrodas profila iekšpusē. Pateicoties tam, iespējams izgatavot pat pilnībā caurspīdīgas durvis.

Alumīnija sistēma Shafir

Durvju izgatavošanas iespēja ir platumam līdz 1500мм – šī viena no sistēmas Safīrs labām īpašībām. Plašas durvis vienmēr izskatās ļoti dārgi un bagāti. Pie tam profils tik ciets, ka pie platuma 1200 mm durvis ” nespēlē”. Ja aizpildes kvalitātē Jūs lemsiet izmantot spoguli vai stiklu – durvju platums nekādi neteiksies uz Jūsu un Jūsu skapja drošība.
Vēl viena AGAT sistēmas īpatnība noslēdzas skrituļu montāžas veidā, tie atrodas iekšpus profila. Tas ļoti ērti, т.к. ir iespēja ražot pilnībā caurspīdīgas durvis.

Piekaramā sistēma

Piekarināmā Sistēma iztēlojas divos variantos – ar piekarināmo durvju vienkārtīgo un divkāršu aizpildi. Divkāršas aizpildes sistēma ļauj gatavot piekarināmās durvis ar dažādu materiālu izmantošanu no katras malas. Aizpildes materiāli var kombinēties ar atdalītāju profila palīdzību no abām pusēm uz dažādiem līmeņiem.

Piekarināmā Sistēma ir Ideāls Lēmums Starpsienām. Piekarināmā Sistēma KOMANDOR ir paredzēta starpsienu un aiļu apbūves izgatavošanai. Tās galvenā īpatnība ir apakšējas sliedes neesamība. Grīda paliek brīva no sliedes un ērta ekspluatācijai. Augšēja sliede ir izprojektēta tā, kā viņu var montēt pie sienas vai pie griestiem. Noturība pie sistēmas pārbīdes tiek sasniegta pateicoties apakšējam pavadonim, kurš ir montējams pie grīdas.

Viena no acīmredzamām profila priekšrocībām Ahāts – tā ir durvju izgatavošanas iespēja platumam līdz 1200мм. Plašas durvis vienmēr paskatās ļoti dārgi un bagāti. Pie tam profils tik ciets, ka pie platuma 1200 mm durvis ” nespēlē”. Ja aizpildes kvalitātē Jūs lemsiet izmantot spoguli vai stiklu – durvju platums nekādi neteiksies uz Jūsu un Jūsu skapja drošības.

Saliekamas durvis

Izmantojot Koncertīno Saliekāmas durvju sistēmu, jums ir iespēja izdarīt izbīdamus elementus katrā skapja-kupejas sekcijā. Šī sistēma ļauj ne tikai salocīt durvis, bet arī pārstumdīt tās pa sliedēm dažādās malās. Koncertīno Saliekāmas durvju sistēma ir jauns vārds telpu dizaina projektēšanā.

Jauns iespējas projektēšanā un dizaina :

Saliekāmas Durvju Sistēmas tehniskas Īpatnības:

1. Saliekāmas durvja vienas vārsnes maksimāls platums ir 500 mm, augstums – 2 750 mm;

2. Saliekāmas durvja vienas vārsnes minimāls izmērs 300 mm(Saliekāmam durvīm) 250 mm(рatvēramiem durvīm);

3. maksimāls sliedes garums ir 5 000 mm;

4. skapju-kupeju durvju aizpildes kvalitātē var izmantot materiālus 10 mm un 4 mm biezumā;

5. Pateicoties tam, ka uz apakšējiem skrituļiem ir uzstādīts stopors, kurš nedod vārsnēm savienoties, Saliekāmas durvju atklājuma starp vārsnēm saglabājas attālums – 250 mm Tiem pašiem saglabājas korekta durvju pārbīde.

Kolonnu sistēmas

KOMANDOR kupejas Skapji garderobju istabām, ir teicams lēmums gan atvērtā, gan aizvērta tipa garderobēm. Dotās sistēmas ļauj konstruēt funkcionāls kupeja skapjus garderobju istabai pa pieņemamu cenu.

Kolonnu Sistēma ļauj radīt gan aizvērtās, gan atvērtas ģērbtuves. Kolonnu Garderobju Sistēma ir izplatījuma organizācijas optimāls veids ērtai un estētikai lietu glabāšanai, kā arī vizuāli paplašina izplatījumu. Kolonnu Garderobju Sistēma ir unikāla vēl arī tas, kas var stiprināties pie sienas.

Ideāli piemērots aizvērto garderobju istabu radīšanai. Interesants dizains un skaidras formas piešķir viņai viegli uzzināmo ainu. Uzticami piestiprinājumi labi saskan ar galveniem sistēmas elementiem, radot harmonisku izplatījumu.

Caurules sistēma

Tērauda caurules sistēma ir ideāli piemērota garderobes skapjiem istabas izolētas tas sastāv. Interesants un labi formas dizains piešķir tam gaišumu. Uzticami stiprinājumi pilnīgi ar galvenajiem sistēmas elementiem, radot harmonisku telpu. Sistēma ļauj izmantot plauktiem MDF, kā arī stiklu. Jūs varat kombinēt vairākus dažādus cauruļu leņķus.

Slim sistēmas

Slim sistēmas izmantošana ir ļoti plaša –viņa ir pirmais un galvenais risinājumi birojiem, viesnīcām, garāžu un vasaras māju, interjeru vārda, kas ir svarīgi, lai par nelielu cenu.

Viens no spēcīgākajiem priekšrocībam SLIM sistēmas – vienkārša montāža. Sistēma tika izstrādāta tā, lai tās varētu savākt neprofesionāls un tādējādi var ietaupīt mazliet.