Par mums

Iepazīstoties ar KOMANDOR produkciju un pakalpojumu kvalitāti, Jums būs viegli izdarīt izvēli. Polijā koncernam KOMANDOR ir vislielākais izplatītāju tīkls, tas nodrošina klientus ar zinošu profesionāļu atbalstu. Projekti un konsultācijas ir bezmaksas, savukārt projektētāja vizīti varat pieteikt pa tālruni vai aizpildot pieteikumu mājas lapā, sadaļā „Pasūtīt bezmaksas mērīšanu”.

Kompānija KOMANDOR produkcijas ražošanai izmanto tikai augstākās kvalitātes materiālus. Pārvietojamais mehānisms, kas ir durvju konstrukcijas nesošais elements, ir izgatavots no tērauda un tādēļ ir īpaši izturīgs. Tas dod 10 gadu garantiju bīdāmajām durvīm. Regulēšanas mehānisma īpatnības ļauj maksimāli precīzi uzstādīt visu bīdāmo durvju konstrukciju. Pārvietojamā mehānisma skritulis ieziežas ar grafītu eļļu, kas atvieglo tā darbu un ļauj samazināt materiālu pretestību. Cits, ļoti svarīgs produkta izmantošanas ērtības nodrošinājumā elements, ir augšēja sliede. To veido divi, savstarpēji neatkarīgi griezoši riteņi. Šī elementa tehniskās īpatnības nodrošina vieglu un neskanīgu durvju kustību.

Kompānijai KOMANDOR ir plašs produkcijas un aksesuāru klāsts, kas ir izstrādāts klientu ērtībai – somas, kastes, pakaramie un citi priekšmeti. Savu klientu lielākās ērtības nodrošinājumam, koncerns KOMANDOR izstrādājis speciālu datoru programmu. Tā ļauj projektētājam izpildīt pilnu datoru projektu ar aprēķiniem un vizualizēšanu pat pie Jums mājās.

Datora projektu Jūs varēsiet redzēt uz projektētāja monitora ekrāna vizītes laikā, saņemt pa elektronisko pastu vai izdrukātu salonā. Aprēķini, kas ir izdarīti programmā KOMANDOR, ir detalizēti un precīzi, tādēļ Jums nenāksies saskarties ar neparedzētiem izdevumiem! Mēs strādājam gan ar fiziskām, gan ar juridiskām personām. Plašāku informāciju, saistītu ar pasūtījuma noformējumu, Jūs atradīsiet sadaļā „No pieprasījuma līdz montāžai”.
Nevainojama produkta kvalitāte, teicams programmas nodrošinājums un kompānijas cenu politika ļauj mums būt ārpus konkurences pasaules tirgū.