Dāvanas saimniekam

Mūsu katra ģimenes vai draugu lokā ir kāds, kurš vienmēr ar prieku uzņem ciemiņus, gatavo gardus ēdienus un ir ballītes dvēsele. Tas ir īstens saimnieks, kuram viss vienmēr ir sakārtots un viņš ar prieku to parāda arī saviem ciemiņiem un mājiniekiem. Meklējot dāvanas saimniekam, jāpatur prātā, ka tai noteikti jābūt noderīgai.

Šajā rakstā esam apkopojuši 10 dāvanu idejas, kas iepriecinātu īstenu saimnieku svētkos – gan praktisko latvieti, gan piedzīvojumu meklētāju.

  • Kulinārijas iedvesma restorānā

Īstens saimnieks vienmēr gatavo gardas pusdienas un vakariņas – par to šaubu nav. Tomēr reizēm zūd iedvesma un recepšu krājumi sāk iet uz riņķi. Tādā gadījumā labākā vieta, kur noķert kulinārijas iedvesmu ir nekur citur kā vien restorānā. Dāvanu karte restorānā ļaus izmēģināt dažādus ēdienus, palutināt savas garšu kārpiņas ar sezonāliem kulinārijas šedevriem, kā arī galu galā labi pavadīt vakaru. Lai izvēlētos labāko restorānu dāvanai, iesakām ielūkoties rakstā TOP restorāni Latvijā, kas 2019.gada iekļuvuši labāko restorānu sarakstā.  

  • Gaļas Piegāde Jums – līdz pat namdurvīm

Ja nu tomēr saimnieks uzskata, ka visu labāko iespējams pagatavot mājās pašam, tad lieliska dāvana ir neliela izpalīdzēšana ar sastāvdaļām. Mūsdienās ēdienu iespējams pasūtīt no interneta – gan no lielveikaliem, gan no vietējiem ražotājiem. Atbalstot pašmāju ražotājus, iesakām fantastisku dāvanas ideju – gaļas piegāde līdz pat namdurvīm. SIA Ceplīši piedāvā svaigas un kvalitatīvas gaļas piegādi, ko iespējams arī sagādāt kā dāvanu mīļajiem svētkos – ar dāvanu karte galaspiegadejums.lv palīdzību.

Lai izdodas garda šašlika marināde un visi ciemiņi iepriecināti ar gardu grilsezonu!

  • Ūdens pudele veselībai

Praktiskais latvietis vienmēr būs priecīgs par dāvanu, kas ikdienā noderēs un piešķirs sadzīvei īpašu vērtību. Kvalitatīva ūdens pudele mājai, kas vienmēr būs pa rokai un atgādinās padzerties, ir viena lieliska dāvanas ideja. Ir ļoti svarīgi dienas laikā izdzert pietiekamu ūdens apjomu un ūdens pudele par to atgādinās. Vēl viena lieliska dāvanas ideja ir arī termokrūze. Tā savukārt būs noderīga pārgājienos vai dārza ballītēs, kad gribēs saglabāt dzērienu atsvaidzinoši vēsu vai karstu.

  • Sporta pulkstenis ikdienai

Praktiska dāvana, kas padara ikdienu vienkāršāku un vēl uzlabo veselību – izklausās pēc lieliski piemērotas dāvanas saimniekam. Rokas pulkstenis ir nepieciešams jebkuram, taču sporta pulkstenis sniedz vēl papildus noderīgas funkcijas. Lai arī to īpaši iecienījuši sportisti un atlēti, sporta pulksteņi ir piemēroti jebkuram, kurš vēlas sekot līdzi savām aktivitātēm un veselības stāvoklim. Šādi pulksteņi, piemēram, Garmin pulkstenis iekļauj iespēju sekot līdzi noietajām distancēm, uzraudzīt aktivitāšu progresu un slodzi, kontrolēt stresa līmeni, izmantot GPS funkciju un daudzas citas. 

  • Ceļojums jauniem iespaidiem

Nekur nav tik labi kā mājās – Latvijā. Taču reizēm nenāk par ļaunu aizbraukt uz kaimiņvalsti vai kādu tālāku zemi un paskatīties, kā tad dzīvo pārējie. Veids, kā ātri un ērti uzdāvināt ceļojumu, ir ceļojumu aģentūras dāvanu karte. Tādā veidā uzdāvināsi dāvanas saņēmējam kādu ceļojumu, ko viņš pats varēs pielāgot savam grafikam un vēlmēm. Ceļošanas iespējas ir ļoti dažādas – ar lidmašīnu, autobusu vai kuģi. Šī ir laba dāvana vecākiem gadadienā vai pārim kāzās. Reizēm laiks uz brīdi atstāt saimnieku pienākumus mājās un aizdoties kādā jaukā piedzīvojumā.

  • Kvalitatīva SPA atpūta 

Pilnvērtīga atpūta reizēm ir nepieciešama ikvienam. It īpaši, ja dzīve norit dinamiskā pilsētā, kuras steiga mēdz pārņemt. Tādos brīžos tik ļoti gribās izbraukt ārpus pilsētas un pabaudīt dabas skaistumu un mieru. Šādos gadījumos vislabākais piedāvājums ir SPA centri – tie ir veidoti tā, lai ikviens spētu uzkrāt atpakaļ enerģiju un atslābināties. Atpūta kādā SPA centrā, piemēram, Citrus SPA Jēkabpilī vai Usmas SPA Kurzemē varētu būt labs brīvdienu baudījums. 

Lai uzzinātu vairāk par labākajiem SPA centriem valstī, ieskaties rakstā SPA atpūta Latvijā. Tomēr, ja dāvanu saņēmējam nebūs laika veltīt visas brīvdienas atpūtai, tad vienmēr var atrast ko arī Rīgā. Par to vairāk rakstā SPA centri Rīgā.

  • Neaizmirstams piedzīvojums debesīs

Neaizmirstama un oriģināla dāvana ikvienam ir lidojums vairāku simtu metru augstumā ar gaisa balonu vai deltaplānu. Tiem, kam patīk reizēm ķert asas izjūtas vai baudīt gleznas vērtus dabas skatus no putna lidojuma, noteikti patiks šāda dāvana. Lidojums ar deltaplānu ilgst aptuveni 10 minūtes un norit virs Rīgas centra. Tas sniedz iespēju palūkoties uz zināmo pilsētu no pavisam neierasta skatu punkta. Savukārt lidojums ar gaisa balonu ir īpaši mierpilna dāvana. Lidojums ilgst 1 stundu un tas ļauj lūkoties uz skaisto Latvijas dabu no augšas. Jebkura no šīm abām dāvanām būs fantastiska pieredze, ko atcerēties gadiem ilgi.

  • Rokassprādze ar gravējumu

Katrai saimniecei nepieciešams atrast laiku vienīgi sev – uz mirkli atpūsties, sapucēties un sajusties patiesi skaistai un sievišķīgai. Visām sievietēm patīk pucēties un rotaslietas ir skaistākais veids, kā to izdarīt. Galu galā to nekad nevar būt par daudz, tāpēc tā ir arī fantastiska dāvana ar ko nenošaut greizi. Rokassprādze ar gravējumu ir personalizēta dāvana, kas tās saņēmējai ļaus sajusties īpašai. Rota veidota no Swarovski kristāliem, kas ļaus sievietei mirdzēt un izstarot eleganci.

  • Stilīgs t-krekls 

Universāla dāvanas ideja ir stilīgs t-krekls. Katram garderobē ir nepieciešams vismaz viens labas kvalitātes t-krekls, ko pievilkt gan pie džinsiem, gan arī pie kādiem svinīgākiem svētkiem. T-krekli ir universāls apģērba gabals, ko iespējams valkāt gan ikdienā, gan arī īpašāko notikumos, ja tiek pieskaņoti atbilstoši aksesuāri. Tāpēc vienkārša, bet forša dāvana kādam svētkos varētu būt arī t-krekls no veikala Entroo. Šis ir latviešu zīmols, kas rada minimālisma stilā veidotus t-kreklus ar stilīgām apdrukām.

  • Pašdarinātas dāvanas

Un visbeidzot – nav jāpērk lielas un dārgas dāvanas, lai izrādītu rūpes un apsveiktu kādu svētkos. Lieliska dāvanas ideja ir arī izveidot ko paša rokām, jo tas vienmēr tiks novērtēts. Pašdarinātas dāvanas ir labs veids, kā ieguldīt savu laiku, pūles un radošo enerģiju apsveikumā. Un nav svarīgi, vai tas ir paštaisīts koka rāmītis, izaudzēts augs podiņā vai pašcepti kārumi. Svarīga ir emocionālā vērtība un tas, ka dāvana veidota tieši tās saņēmējam un nevienam citam.

Cerams, ka šis raksts tev bija noderīgs un atradīsi lieliskas Ziemassvētku dāvanas un dzimšanas dienas apsveikumus saviem mīļajiem. 

Atceries, ka vislabāk ir meklēt dāvanas starp vietējiem latviešu veikumiem. Atbalsti pašmāju uzņēmumus un palīdzi latviešu dizainam kļūt populārākam! Lai izdodas pārsteigt svētkos!